آستر بدرقه سررسید چیست و کاربرد آن در سالنامه چگونه است؟

آستر بدرقه سررسید و کاربرد آن

یکی از مهمترین عواملی که در هنگام خرید سررسید باید به آن توجه کنید، آستر بدرقه سررسید میباشد. ولی آیا میدانید آستر بدرقه چیست و یا چه کاربرد و مزایایی دارد؟ برای آشنایی کامل با این مورد مهم، در این مقاله همراه ما باشید….

 

آستر بدرقه سررسید چیست؟

آستر بدرقه سررسید به صفحه مقوایی یا حتی کاغذی ابتدایی سررسید میگویند که میان جلد و صفحات داخلی سالنامه قرار میگیرد. به عبارتی نقطه پیوند جلد و کاغذهای درونی آن میباشد.

 

اهمیت کیفیت در آستر بدرقه سالنامه

همانگونه که کیفیت در ساخت همه چیز حرف اول را میزند، در آستر بدرقه نیز یکی از مهم ترین نکاتی باید به آن توجه کنید، کیفیت آن میباشد.

انواع مختلف سالنامه و سررسید را در صفحه انواع سالنامه و سررسید ببینید!

 

چرا کیفیت آستر بدرقه این قدر مهم است؟

همانگونه که گفتیم، آستر بدرقه نقطه پیوند جلد و صفحات سررسید میباشد. وقتی شما سررسید را باز میکنید، وزن صفحات باز شده بر روی جلد قرار میگیرد، یا این که با هر باز و بسته کردن سررسید، آستر بدرقه نیز جا به جا میشود.

اگر این نقطه پیوند به خوبی تعبیه و یا از جنس خوبی استفاده نشده باشد، بعد از مدتی آستر بدرقه مستهلک میشود و اتصال صفحات با جلد از بین رفته و سررسید غیر قابل استفاده خواهد شد.

این جاست که اهمیت کیفیت در این مورد خود را نشان میدهد. اگر جنس کار و نحوه ساخت آستر بدرقه به خوبی به کار برده شود، عمر سالنامه بیشتر خواهد شد.

پس دقت به کیفیت ساخت این مورد، میتواند مستقیماً به صرفه جویی شما در هزینه تان نیز کمک کند.

 

یکی از نمونه سررسید های زیبا و با کیفیت آوای عرشیا، مدل وزیری میباشد. این مدل خصوصیات خاص خود را دارد که آن را نسبت به بقیه سالنامه ها متمایز میکند؛ اگر میخواهید نمونه هایی بیشتر ما را از این مدل مشاهده نمایید، صفحه سالنامه وزیری را ملاحظه بفرمایید.

 

جنس های متنوع در ساخت آستر بدرقه

در ساخت آسترهای بدرقه در سالنامه ها، میشود از جنس های مختلفی استفاده کرد که در زیر به نمونه هایی از آن ها اشاره خواهیم کرد:

  • مقوای ضخیم و یا نازک
  • پلاستیک
  • پارچه
  • کاغذ گلاسه
  • کاغذ معمولی و…

یکی از متداول ترین جنس های مورد استفاده در ساخت آستر سررسید، جنس کاغذ تحریر با وزن 120 گرم میباشد که رایج ترین رنگ مورد استفاده از این جنس، رنگ کرم میباشد که میتوان در رنگ های مختلف نیز آن را سفارش داد.

استفاده از جنس های مختلف در ساخت آستر بدرقه، تأثیر مستقیم در هزینه تمام شده کار خواهد داشت؛ به طور مثال، جنس پارچه مورد استفاده در آستر سررسید هزینه بیشتری نسبت به کاغذ گلاسه خواهد داشت.

از مواردی که مجموعه آوای عرشیا در طراحی و تولید سررسید به آن توجه می کند، ارزان کردن سررسید های خود میباشد تا مشتریانی که بودجه کمتری برای تبلیغات خود دارند نیز بتوانند از سررسید ارزان آوای عرشیا برای بازاریابی مؤثر خود استفاده کنند. برای دیدن توضیحات کامل و دیدن نمونه های بیشتر به صفحه سالنامه ارزان مراجعه کنید.

 

طرح های مختلف آستر بدرقه

آستر های بدرقه میتوانند در طرح های مختلفی کار شوند که به زیبایی هر چه بیشتر این محصول کمک خواهد کرد. این طرح ها میتوانند نشانی از کسب و کار شما نیز باشند که یاد آور شما و تجارتتان خواهد بود.

 

چاپ بر روی آستر بدرقه سالنامه

اولین صفحه ای که در هنگام باز کردن سالنامه جلوی چشمان مشتریان قرار میگیرد، همان صفحه آستر بدرقه میباشد. در این صفحه میتوان از تبلیغات استفاده کرد؛ به این صورت که در این صفحه لوگو و یا نام تجاری کسب و کار ها را چاپ کرد که این کار در تبلیغ و بازاریابی مؤثر واقع خواهد شد.

یکی دیگر از مدل های رایج  در سررسید، اروپایی میباشد. این مدل یکی از به صرفه ترین و کارآمدترین در میان سررسید ها میباشد. برای آگاهی از این که چرا به صرفه ترین و کار آمدترین میباشد، میتوانید صفحه سالنامه اروپایی را مطالعه نموده و آن را دیگر سررسید های مقایسه نمایید.

 

نکاتی که بهتر است در سفارشی سازی آستر بدرقه به آن توجه کنید!

  1. آستر های بدرقه هر چه ساده تر باشند جذاب تر خواهند بود.
  2. در آستر بدرقه سررسید از چاپ عکس و تبلیغات زیاد، اجتناب کنید، چرا که از جذابیت آن میکاهد.
  3. از یک رنگ برای زمینه کار استفاده نمایید؛چرا که به دلیل ناهمواری که در نقطه اتصال جلد سررسید و صفحات آن بوجود می آید، اگر از رنگ های زیاد استفاده کنید این ناهمواری نمایان شده و جذابیت کار را کم خواهد کرد.

مجموعه آوای عرشیا با سابقه ای بالغ بر 15 سال تجربه در راستای تبلیغات و چاپ سررسید، سررسید هایی با کیفیت و هزینه ای مناسب به مشتریان خود ارائه میدهد؛ برای کسب اطلاعات کامل درمورد چاپ سررسید اختصاصی به این صفحه مراجعه فرمایید.

برای سفارش و انتخاب مدل های سررسید تردید دارید؟
با ما تماس بگیرید، کارشناسان آوای عرشیا بهترین ها را برای شما معرفی میکنند

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.