_

تقویم رومیزی | خرید تقویم رومیزی 1401 با قیمت مناسب

آوای عرشیا

تقویم رومیزی علاوه بر این که نیاز شما را برای حساب و کتاب روزهایتان برآورده میکند، میتواند یک هدیه تبلیغاتی مناسب، یک اکسسوری زیبا و جذاب کنار میز کار باشد.

مجموعه آوای عرشیا با طراحی های خاص و منحصر به فرد، سال هاست در عرصه تقویم رومیزی فعالیت گسترده ای دارد. برای دیدن جدیدترین محصولات، قیمت و خرید تقویم رومیزی 1401 با ما همراه باشید.

اگر مایل به چاپ تقویم رومیزی با طرح اختصاصی و سفارشی خود هستید به صفحه چاپ تقویم رومیزی اختصاصی هم سری بزنید!

تمامی قیمت های تقویم رومیزی به روز بوده و برای سال 1401 میباشد. برای دیدن قیمت روی محصول کلیک کنید.

مدل های تقویم رومیزی 1401 آوای عرشیا

لیست قیمت مدلهای تقویم رومیزی 1401 آوای عرشیا

 

در تعیین قیمت تقویم رومیزی موارد زیادی دخیل هستند؛ مواردی از قبیل: جنس مواد اولیه ، قطع و اندازه، خدمات مورد استفاده و …

مجموعه تبلیغاتی آوای عرشیا با استفاده از مواد اولیه مناسب و با کیفیت و حذف واسطه ها، قمیت انواع تقویم رومیزی های خود را به مناسبترین حد ممکن رسانده است.

 

همانطور که در این قسمت خواهید دید، لیست قیمت تقویم رومیزی 1401 را بر اساس مدل های آن نوشته شده است.

شما میتوانید با توجه به لیست قیمت تقویم رومیزی، بنا به بودجه ای که برای تبلیغات خود با استفاده از این محصول کنار گذاشته اید، اقدام به خرید تقویم رومیزی نمایید.

کاتالوگ لیست قیمت تقویم رومیزی 1400
کاتالوگ محصولات تقویم رومیزی 1400

علت تفاوت قیمت تقویم رومیزی 1401 در چیست؟

همان گونه که در کاتالوگ قیمت تقویم رومیزی مشاهده میکنید، قیمت انواع تقویم ها متفاوت هستند. علت این تفاوت ها در قیمت تقویم رومیزی، به عوامل خاصی بستگی دارد، که به شرح ذیل می باشد:

 

جنس مواد اولیه در تعیین قیمت تقویم

آوای عرشیا در استفاده از مواد اولیه، دقت و سلیقه ای هر چه تمام تر به کاربرده است که از موادی با کیفیت و مرغوب همچنین با کاربردی بالا در تقویم رومیزی های خود استفاده کند.

برای نمونه استفاده از پلکسی در ساختار تقویم های رومیزی نوعی از هوشمندی و خلاقیت این مجموعه را میرساند.

علت تفاوت قیمت تقویم رومیزی 1401 در چیست؟

همان گونه که در کاتالوگ قیمت تقویم رومیزی مشاهده میکنید، قیمت انواع تقویم ها متفاوت هستند. علت این تفاوت ها در قیمت تقویم رومیزی، به عوامل خاصی بستگی دارد، که به شرح ذیل می باشد:

 

جنس مواد اولیه در تعیین قیمت تقویم

آوای عرشیا در استفاده از مواد اولیه، دقت و سلیقه ای هر چه تمام تر به کاربرده است که از موادی با کیفیت و مرغوب همچنین با کاربردی بالا در تقویم رومیزی های خود استفاده کند.

برای نمونه استفاده از پلکسی در ساختار تقویم های رومیزی نوعی از هوشمندی و خلاقیت این مجموعه را میرساند.

جنس پلکسی شفاف
جنس پلکسی مات

استفاده از پلکسی به این دلیل هوشمندانه به حساب می آید که این نوع پلاستیک مانند شیشه از شفافیتی برخوردار است که با استفاده در تقویم های رومیزی آن را سبک، زیبا و همچنین از نظر قیمت آن را به صرفه تر میکند.

نوع کاغذ در قیمت تقویم رومیزی و همچنین استحکام و زیبایی آن تأثیر به سزایی خواهد گذاشت.

کاغذ مورد استفاده مجموعه آوای عرشیا از نوع گلاسه 200 گرم می باشد که در عین زیبایی از استحکام مطلوبی نیز بهره برده است.

 

جنس پایه تقویم در قیمت گذاری

پایه تقویم رومیزی های آوای عرشیا همانطور که توجه فرمودید، از دو جنس چوب (MDF) و پلاستیک فشرده (PVC) ساخته می شوند. قیمت تقویم رومیزی با پایه چوبی از تقویم های رومیزی با جنس پایه های پلاستیکی بیشتر هستند.

جنس پایه MDF با روکش ممبران
جنس پایه PVC

اگر شما به دنبال قیمت مناسب تر در چاپ تقویم رومیزی هستید، ما به شما محصولاتی با پایه های پلاستیک فشرده (PVC) را پیشنهاد می کنیم که در عین حال که زیبا و شیک هستند، از قیمت مناسبتری نیز برخوردارند.

ولی بعضی به دنبال محصولات باکلاس میباشند که آوای عرشیا تقویم هایی با پایه چوب (MDF) برای این دست از افراد تعبیه کرده است، که البته قیمت این نوع تقویم رومیزی قدری بالاتر است.

قیمت تقویم رومیزی در قطع های مختلف

در تعیین قیمت تقویم رومیزی، قطع و اندازه آن یکی از موارد مهم میباشد. همانطور که احتمالا در کاتالوگ قیمت تقویم رومیزی دیدید بعضی از تقویم ها اندازه های متفاوتی دارند که قیمت آن ها نیز بسته به اندازه آن که کوچک یا بزرگتر است، متفاوت است.

تقویم رومیزی با قطع 13.8 در 16.3 سانتیمتر

در چاپ تقویم های رومیزی آوای عرشیا قالب استانداردی وجود دارد، ولی اگر شما بخواهید آن را از حالت استاندارد در آورده و شخصی سازی کنید، چاپ این تقویم ها به حالت اختصاصی تغییر پیدا خواهند کرد که در آن میتوانید تغییراتی دیگری نیز ایجاد کنید. برای توضیحات بیشتر در رابطه با سفارش و اختصاصی کردن تقویم رومیزی، میتوانید به صفحه چاپ تقویم رومیزی مراجعه نمایید.

انواع تقویم رومیزی

تقویم‌های رومیزی بسته به مواد استفاده شده و ظاهرشان به دسته های مختلفی تقسیم بندی میشوند. به طور نمونه بعضی از تقویم های رومیزی آن ها از نوع یادداشت دار هستند که برای برگه های یادداشت، خودکار و همینطور پلاک تبلیغاتی شما، پایه ای طراحی شده است.

این پایه ها نیز همانطور که قبلا گفتیم از دو جنس متفاوت چوب و پلاستیک فشرده می باشند که با توجه به جنس آن ها، قیمت تقویم های رومیزی نیز متفاوت خواهد بود.

تقویم رومیزی از نوع یادداشتی معمولا از قیمت بیشتری برخوردار است چرا که از مواد اولیه بیشتری در ساخت و طراحی آن استفاده شده است.

برای دیدن توضیحات بیشتر از تقویم های رومیزی یادداشتی، خواندن مطلب تقویم رومیزی یادداشت دار توصیه میشود.

تقویم رومیزی آوای عرشیا مدل لندن

تقویم رومیزی لاکچری

برای دیدن محصولات “تقویم رومیزی لاکچری 1400” کلیک کنید

تقویم رومیزی آوای عرشیا مدل پاریس

تقویم رومیزی چوبی

برای دیدن محصولات “تقویم رومیزی چوبی 1400” کلیک کنید

تقویم رومیزی آوای عرشیا مدل وین

تقویم رومیزی اداری

برای دیدن محصولات “تقویم رومیزی اداری 1400” کلیک کنید

قیمت انواع تقویم رومیزی

تقویم رومیزی ها همانگونه که گفتیم انواع مختلفی دارند که هر کدام قیمت مخصوص به خود را دارد.

قیمت انواع تقویم رومیزی به عوامل مختلفی بستگی دارد.

به طور مثال تقویم رومیزی اداری به دلیل سادگی که در ساختار آن وجود دارد و همچنین استفاده کمتر از چوب، قیمت پایین تری نیز دارد.

ولی از طرف دیگر تقویم رومیزی یادداشت دار به علت طراحی زیبا و استفاده بیشتر از چوب و مواد اولیه از قیمت بالاتری برخوردار است.

با این وجود با توجه به طراحی های زیبای این مجموعه و همچنین استفاده از مواد اولیه مرغوب، در این مجموعه تقویم رومیزی قیمت مناسب به مشتریان ارائه میشود.

شما میتوانید مدل های بیشتری از تقویم رومیزی 1401 را در این صفحه مشاهده نمایید و قیمت تقویم رومیزی این مجموعه را ملاحظه نمایید.

اندازه و فرم پایه تقویم رومیزی مؤثر در قیمت آن

همانسان که در لیست قیمت تقویم رومیزی 1401 مشخص است، برخی از تقویم های رومیزی از جهت فرم و میزان استفاده از چوب در پایه های تقویم ها، قیمت آن متفاوت است.

به طور نمونه در قیمت تقویم رومیزی مدل میلان یا لندن بالاتر از مدل مونیخ یا ونیز میباشد چرا که در مدل میلان یا لندن چوب مورد استفاده دارای میزان بیشتر و فرم خاصی است که در مدل مونیخ و ونیز کمتر و ساده تر میباشد.

تقویم رومیزی مدل مونیخ
تقویم رومیزی ساده

تفاوت قیمت تقویم رومیزی با خدمات متنوع

اگر در صفحه پایانی کاتالوگ قیمت تقویم رومیزی آوای عرشیا دقت کرده باشید، صفحه ای برای تعرفه خدمات مختلفی که این مجموعه برای تقویم رومیزی خاص ارائه میدهد وجود دارد.

چاپ اختصاصی

چاپ اختصاصی: در تقویم های رومیزی میتوانید عکس، نام تجاری، لوگو و یا حتی جملات و شعارهای اختصاصی خود را سفارش چاپ دهید که تعرفه قیمت این نوع خدمت در تقویم ها خدمتتان ارائه شده است.

تعرفه پلاک مولتی استایل در تقویم رومیزی 1400

پلاک مولتی استایل: این پلاک ها برای چاپ لوگو و نام تجاری شما طراحی شده اند. جنس این پلاک ها از پلاستیک با کیفیت است که روکش طرح فلزی دارد. قیمت انواع تقویم رومیزی با استفاده از این نوع خدمت در کاتالوگ موجود میباشد.

چاپ برگه یادداشت برای تقویم رومیزی

چاپ یادداشت اختصاصی: در نوع یادداشت دار تقویم رومیزی، روی برگه هایی که برای یادداشت ارائه شده است، میتوانید لوگو و یا نام تجاری خود را چاپ کنید که هزینه این خدمت در لیست قیمت تقویم رومیزی 1400 قابل مشاهده است.

تقویم رومیزی در تهران

مجموعه آوای عرشیا در شهر بزرگ تهران، بیش از 15 سال است که مشغول به فروش تقویم رومیزی میباشد.

فروش تقویم رومیزی در این مجموعه نه تنها برای ساکنین تهران، بلکه در سراسر کشور نیز امکان دارد.

تقویم رومیزی در تهران میتواند به صورت حضوری نیز انجام پذیرد و شما میتوانید نمونه تقویم های رومیزی این مجموعه را از نزدیک ببینید و جنس مواد اولیه را مشاهده کرده و قیمت ساخت تقویم رومیزی را با دیگر رقبا مقایسه نمایید.

تقویم رومیزی سال 1401 از نظر کیفیت و قیمت در سطحی مشتری پسندانه و عالی به دست مشتریان رسیده و قیمت تقویم رومیزی 1400 نسبت به سال گذشته مثل تمامی خدمات دیگر، کمی بالاتر رفته است ولی به صورت منصفانه و منطقی.

خرید تقویم رومیزی در تعداد بالا و به صورت عمده در مجموعه آوای عرشیا امکان پذیر میباشد و این تعداد بالا را با قیمت عمده تقویم رومیزی به مشتریان عرضه خواهیم کرد. برای اطلاع از قیمت عمده تقویم رومیزی میتوانید با ما از طریق واتس آپ در تماس باشید.

آوای عرشیا | لوگو

 

مدل های تقویم رومیزی 1401 آوای عرشیا را میتوانید در این ویدئو ببینید

جهت سفارش مدل‌های تقویم رومیزی آوای عرشیا با شماره 55955241(9821+) تماس بگیرید

برای دیدن ویدئو های آوای عرشیا: در یوتوب، اینجا کلیک کنید | در آپارات اینجا کلیک کنید | همینطور برای دیدن تقویم رومیزی های آوای عرشیا در پینترست، اینجا کلیک کنید.

فروش تقویم رومیزی در تهران و شهرستان ها

شما میتوانید برای چاپ، سفارش و خرید تقویم رومیزی در تهران و شهرستان ها، از طریق تماس با شماره تلفن های زیر با مجموعه آوای عرشیا ارتباط برقرار نمایید:

+ شماره ثابت: 55955241(9821) | 55919146(9821) | + شماره همراه: 09121409076

همچنین برای خرید تقویم رومیزی تهران و شهرستان میتوانید از طریق کلیک روی تصاویر زیر، به صورت مستقیم در واتس آپ و اینستاگرام (دایرکت) با مجموعه آوای عرشیا در ارتباط باشید.

چرا آوای عرشیا را برای خرید تقویم رومیزی انتخاب کنیم؟

کیفیت مطلوب

مواد استفاده شده در چاپ تقویم رومیزی از مواد درجه 1 و کیفیت بالاست، همینطور از جدیدترین دستگاه ها برای کاهش درصد خطا، بالابردن دقت و کیفیت استفاده میشود. موردی که در تقویم رومیزی مشاهده میشود، تغییر رنگ برگه هاست که در آوای عرشیا این مورد وجود ندارد.

قابلیت سفارشی سازی

سفارشی سازی تقویم رومیزی یکی از مهمترین عوامل انتخاب آوای عرشیا می‌باشد. شما میتوانید تمام قطعات و اجزای تقویم رومیزی را سفارشی سازی کنید.

فضای تبلیغاتی مناسب

قطعا یکی از بهترین ابزار ها برای تبلیغات و برندینگ در روش سنتی، تقویم رومیزی است. فضای تبلیغاتی مناسب و خوبی برای درج لوگو و شعار سازمان یا شرکت ها در تقویم های رومیزی آوای عرشیا قراردارد تا به مدت یک سال پیش چشمان مخاطبانتان قرار گیرد.

قیمت مناسب

ما کیفیت را ارزان نمیدهیم! تمام مدل های تقویم رومیزی آوای عرشیا، طراحی و ساخته شده خود مجموعه است و به همین دلیل از تولید مستقیما به مصرف کننده میرد و این موضوع با کاهش قیمت ها رابطه مستقیم دارد.

خلاقیت در طراحی

میتوان گفت، ظاهر تقویم رومیزی از مهمترین عوامل انتخاب یک تقویم رومیزی برای تبلیغات می‌باشد. ما از این موضوع آگاهیم و بهترین طراحی ها را میتوانید در آوای عرشیا ببینید. خلاقیت در طراحی عامل متمایز بودن آوای عرشیا است.

استحکام بالا

به دلیل استفاده از مواد خوب و مرغوب در ساخت تقویم رومیزی، ضخامت و استحکام برگه ها بالا رفته و مواردی مانند خمیده شدن، کج شدن یا ازبین رفتن فنر، خراب شدن یا تغییر رنگ و کنده شده برگه ها و… دیده نمیشود.
تقویم رومیزی مدل مونیخ

مشتریانی که به ما اعتماد کردند

_

لینک های کوتاه خرید تقویم رومیزی

b2n.ir zaya.io
tinyurl.com bit.ly
bit.do cutt.ly
gg.gg yun.ir
plink.ir opizo.com

37 دیدگاه

 • سلام
  مدل های خیلی زیبایی دارید.
  با همکار به چه صورت کار میکنید؟

  • سلام، لطف دارید شما
   فعالیت با همکار انجام میشه و به یه سری عوامل بستگی داره که یکی از اون ها تعداد سفارش هست. برای اطلاعات بیشتر میتونید با شماره ۵۵۹۵۵۲۴۱ یا ۰۹۱۲۱۴۰۹۰۷۶ تماس بگیرید حتما راهنمایی های لازم انجام خواهد شد.

 • از مدل های تقویم رومیزی شما خیلی خوشم اومد. ولی متاسفانه با سایتتون دیر آشنا شدم. حتما برای سال 1401 اگر عمری بود از مدل های شما تهیه میکنم…

  • سلام خدمت شما
   بله بسته به نوع و تعداد سفارش و خرید تقویم رومیزی، ارسال به خارج هم داریم. برای اطلاعات بیشتر با مجموعه آوای عرشیا تماس بگیرید.

  • سلام خدمت شما
   لطفا برای اطلاع دقیق نسبت به این موضوع با شماره 02155955241 تماس بگیرید.

    • بله دوست عزیز، دیروز 16 خرداد بود و طبق تعطیلات رسمی، مجموعه آوای عرشیا هم تعطیل بود. امروز یا روز های غیر تعطیل تماس بگیرید در خدمت شما هستیم.

  • درود بر شما
   بله برای سفارش به شهرستان، هماهنگی های لازم انجام میشه و سفارش ارسال میشه. خیلی از مشتریان ما از شهرستان ها سفارش عمده ثبت میکنن و به صورت خرد میفروشن.

 • درود و وقت بخیر
  امکان تغییر تصاویر پس زمینه در مدل های تقویم رومیزی وجود داره؟

 • سلام
  قیمت تقویم رومیزی هاتون به روز هست؟ یعنی برای تیر ماه 1400؟
  عذر میخوام این سوال رو میپرسم، متوجه شدم ابتدای صفحه زدید قیمت ها به روز برای 1400 هست ولی خب از وضعیت مملکت که با خبر هستید… هر روز باید قیمت بگیریم…

  • من دو روز پیش تماس گرفتم برای قیمت تقویم رومیزی ها، قیمتاشون نسبت به سایتشون به روز هست

 • سلام، جنس پایه تقویم رومیزی مدل لندن رو میشه عوض کرد؟ چون دیدم جنسش MDF میخواستم جنس PVC باشه که ارزونتر بیفته.

  • سلام و وقت بخیر خدمت شما دوست عزیز؛
   پاسخ به این پرسش به اطلاعات بیشتری نیاز داره که شما میتونید برای کسب اطلاعات کامل با شماره دفتر مجموعه تماس بگیرید. شماره دفتر: 02155919146 – 02155955241

  • بله، تمام محصولات چه تقویم رومیزی چه سررسید طراحی شده و ساخته شده توسط مجموعه آوای عرشیاست.

 • اینا یعنی تقویم رومیزی
  چیه یه سری سایتا با کاغذ فقط درست کردن. این مدل ها جون میده برای دکور گذاشتن و زیبا کردن فضاهایی مثل کتابخونه

 • یکی از بهترین سایت ها و تولید کننده های تقویم رومیزی هست این مجموعه. تعریف الکی نمیخوام بکنم، فقط یه سوال برای مصداق این حرفم میپرسم: چه مدل تقویم رومیزی هایی دیدید که از مدل های این مجموعه زیباتر و خوش ساخت تر باشه؟!

 • سلام
  من چند مدل از تقویم های شما رو توی سایت های دیگه دیدم، خواستم بدونم که طراح و تولید کننده شمایید یا صرفا فقط فروشنده هستید؟

  • سلام خدمت شما
   مجموعه آوای عرشیا از صفر تا صد کار تولید تقویم رومیزی رو خودش انجام میده و اگر در سایت یا فروشگاه دیگه ای دیدید، از ما تهیه کردن.

 • خیلی خوبه که از جنس پلکسی توی تقویم رومیزی ها استفاده کردید، مخصوصا پلکسی مات که خیلی شیک کرده مدل ها رو

 • درود بر شما
  میخواستم بدونم میشه تصاویر پس زمینه مدل های تقویم رومیزی های شما رو با تصاویر دلخواه خودمون عوض کنیم؟

  • سلام خدمت شما
   در حالت کلی این امکان وجود دارد اما بستگی به مواردی مانند تعداد سفارش شما دارد که بهتر است برای اطلاعات بیشتر با آوای عرشیا تماس بگیرید.

 • سلام
  من تا همین سال 1400، مدل های تقویم رومیزی مورد نیاز مجموعه مون رو از مجموعه سالنامه برگ سفارش میدادم ولی الان که با مدل های شما آشنا شدم، تصمیم دارم برای سال 1401 به شما سفارش بدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.