تقویم رومیزی مدل لاکچری (افقی)

تقویم رومیزی مدل لاکچری (افقی)، یکی دیگر از مدل های جذاب و خاص آوای عرشیا، میباشد.

در پایه این مدل تقویم رومیزی محلی برای برگه های یادداشت و همچنین قرار گیری خودکار طراحی شده است. به همین دلیل میتوان این تقویم رومیزی را در دسته تقویم رومیزی یادداشت دار قرار داد.

برگه هایی که در این مدل تقویم رومیزی لاکچری (افقی) استفاده شده است از جنس گلاسه 200 گرم خارجی است.  که این جنس به دلیل مقاومت و زیبایی که دارد، بهترین انتخاب برای این مدل تقویم رومیزی است.

با توجه به جنس و مواد اولیه و سایز این تقویم، میتوان از آن به عنوان تقویم رومیزی اداری هم استفاده کرد.

تقویم رومیزی چوبی مدل لاکچری (افقی) به صورت ماه شمار است. به این صورت که در هر برگه از آن جدولی از روزهای یک ماه چاپ شده است.

قطع این مدل 11 در 19.5 میباشد.

اگر کسب و کارتان به گونه ای است که مخاطبانتان سخت پسند هستند شما میتوانید با خیالی آسوده از این مدل تقویم به عنوان تقویم رومیزی تبلیغاتی خود استفاده کنید.

جنس نگهدارنده این برگه ها در مدل تقویم رومیزی لاکچری (خشتی) از نوع پلکسی در رنگ شفاف میباشد ولی شما میتوانید برای تغییر رنگ این پلکسی با مجموعه آوای عرشیا تماس بگیرید تا تقویم رومیزی اختصاصی خود را داشته باشید.

این مدل تقویم رومیزی به دلیل طراحی خاص آن و استفاده بیشتری که از چوب MDF در آن شده است، به نسبت بقیه مدل های تقویم این مجموعه از نظر قیمت در رده بالایی قرار دارد؛

اگر شما به دنبال مدل های ارزانتری هستید، مجموعه آوای عرشیا با ارائه مدل های کم هزینه تر این نیاز شما را نیز در نظر گرفته است؛ برای دیدن این مدل ها میتوانید به صفحه تقویم رومیزی ارزان مراجعه کنید.

نوع تقویم رومیزی : ماه شمار

قطع : 16.3 * 13.8

نوع کاغذ : گلاسه 200 گرم

صحافی : سیمی

نوع پایه : تلفیق چوب و پلکسی (MDF با روکش ممبران)

رنگ بندی پایه : سفید،قهوه ای،طوسی،ذغالی،گرانیت

رنگ بندی طلق :شفاف ، مشکی(پلکسی)

خدمات : پلاک لیزری ، چاپ اختصاصی

قیمت: 44500 تومان

برای سفارش این محصول با شماره زیر تماس بگیرید

021-55955241