_

چاپ سررسید | سفارش سالنامه اختصاصی 1401 با قیمت مناسب

آوای عرشیا

چاپ سررسید در تبلیغات هر کسب و کاری یکی از جذابترین روش های بازاریابی میباشد. سفارش سررسید اختصاصی در حجم انبوه برای کسب و کار ها امروزه بیش از قبل مورد استفاده قرار میگیرد چرا که اهمیت آن بیش از پیش آشکار شده است.

شما میتوانید با چاپ سالنامه 1401، اولین سررسید قرن را در اولویت بازاریابی های خود قرار بدهید تا با یک تیر هم نشان تبلیغات را هدف بگیرید، هم یک هدیه تأثیر گذار را برای مشتریان و مخاطبان خود به ارمغان آورید.

مجموعه چاپ و تبلیغات آوای عرشیا با بیش از 15 سال سابقه در چاپ سررسید و سالنامه، آماده خدمت رسانی به تمامی مشاغل میباشد.

برای دیدن نمونه های سررسید و سالنامه 1401 آوای عرشیا، به صفحه سررسید و سالنامه آوای عرشیا مراجعه کنید.
سالنامه اروپایی مدل دیپلمات

بهترین ها را برای شما آماده کرده ایم

با سفارش سررسید و سالنامه آوای عرشیا، شما هم خاص باشید!

_

همه افراد در هر سمتی برای یادداشت ها، حسابرسی، نت برداری و یا هر فعالیت دیگری، نیاز به دفترهای یادداشت دارند. چه بهتر است که این دفتر ها به همراه روزشمار باشند.

اگر قصد سفارش سررسید 1401 را دارید، در این صفحه با ما همراه باشید و نمونه سفارش سالنامه های آوای عرشیا را مشاهده نمایید.

برای دیدن تمامی مدل های سررسید 1401 این مجموعه به صفحه سررسید مراجعه نمایید.

سالنامه و سررسید اختصاصی؛ خود را از رقبا متمایز کنید!

_

همانگونه که گفتیم، چاپ سالنامه یکی از متداوال ترین نوع تبلیغات برای کسب و کارهای مختلف می باشد. شما میتوانید این مهم را به مجموعه آوای عرشیا بسپارید تا با بهترین کیفیت در ساخت و مواد اولیه و طراحی زیبای خود و همینطور مناسب ترین هزینه در چاپ، سررسید خود را برای مشاغل خود داشته باشید.

تبلیغات خود را با چاپ سررسید آوای عرشیا موثرتر از قبل کنید!

_

اگر مایل هستید بیشتر درمورد پلکسی بدانید، به صفحه پلکسی چیست مراجعه کنید.

زیبایی و طراحی جذاب، مخاطبان خاص شما را متقاعد خواهد کرد که سالنامه هایی که شما برای حرفه خود چاپ نمودید، را همیشه همراه خود داشته باشند و برای نوشتن روزمره های خود از آن استفاده کنند؛ این مسئله باعث خواهد شد که نام تجاری شما همیشه همراه مخاطبان شما باشد و آن ها را به یاد شما بیندازند.

یکی از مدل های زیبا و به صرفه سررسید مجموعه ما، مدل سررسید اروپایی میباشد که هم از نظر اندازه نسبت به مدل دیگر کوچکتر است و هم از نظر هزینه به صرفه تر میباشد؛ میتوانید برای دیدن مدل های بیشتر از این نوع را در صفحه سررسید اروپایی مشاهده کنید.

سفارش چاپ سررسید 1401

یکی از خدمات آوای عرشیا که کمک ویژه ای برای گسترش نام تجاری شما خواهد کرد، چاپ سررسید می باشد.
سفارش هایی که این مجموعه برای سالنامه ها انجام میدهد، یکی از خاص ترین نمونه ها در نوع خود میباشد که این ادعا در مدل هایی که در قسمت بالا دیدید کاملا صادق میباشد.

مدل های سررسید و سالنامه 1401 آوای عرشیا

سالنامه آوای عرشیا مدل آراد

مدل های بیشتری میخواهید؟

_

شما میتوانید با مراجعه به صفحه سررسید 1401، مدل های بیشتر از سالنامه و سررسید را با قیمت های مناسب مشاهده کنید و برای دیدن مشخصات و قیمت آن ها و ثبت سفارش، اقدام نمایید.

مدل های مختلف سررسید آوای عرشیا که میتوانید برای چاپ و سفارشی کردن سررسید استفاده کنید

 

سفارش سررسید خود را چگونه اختصاصی کنیم؟

یکی از مؤثر ترین راه ها برای این که شما را از دیگر رقبا و همکارانتان متمایز کند، تفاوت در نوع تبلیغات شما میباشد. این تفاوت را میتوانید با سفارشی و شخصی سازی سررسید کسب و کارتان به وجود آورید.

در اختصاصی کردن چاپ سررسید شما میتوانید سفارش سررسیدتان را تا حدی شخصی سازی کنید و بعضی از موارد را به خواست خود تغییر دهید. مواردی مانند جلد، تبلیغات در هر صفحه، لت چهار صفحه ابتدایی و …

ما در این قسمت به شرح این تغییرات در اختصاصی کردن چاپ سالنامه در مجموعه چاپ و تبلیغات آوای عرشیا میپردازیم

 

چاپ سالنامه اختصاصی 1401 در آوای عرشیا

 • طراحی جلد در سالنامه اختصاصی

همانگونه که نمونه سررسید های چاپ شده و آماده آوای عرشیا را دیدید، جنس جلد تمامی کارهای این مجموعه زیبا و منحصر به فرد میباشد و طراحی آن ویژه است و دارای پلاک هایی است که امکان حکاکی کردن نام یا لوگو دارد و یا حتی بعضی از مشاغل درخواست حک کردن شماره تلفن شرکت خود را روی آن میکنند.

ولی در سفارشی کردن سررسید، بعضی مایل هستند که رویه کار به طور کاملا منحصر به فرد و اختصاصی آن کسب و کار باشد؛ به طور مثال : صفحه رنگی باشد، صفحه دارای عکس آن کسب و کار باشد و …

در این مورد برای اختصاصی کردن سالنامه خود با ما تماس بگیرید تا راهنمایی بیشتری در این زمینه خدمتتان ارائه کنیم و هزینه کار دقیقا مشخص خواهد شد.

یکی از مدل های سررسید مجموعه آوای عرشیا، مدل سررسید وزیری میباشد که در صفحه سررسید وزیری نمونه هایی از سررسید چاپ شده با این طرح را میتوانید ببینید.

 

 • تبلیغات در هر صفحه از سرسید اختصاصی

بعضی از افراد علاوه بر تبلیغ در صفحات ابتدایی، سفارش تبلیغ در هر صفحه از سررسید خود را دارند؛

در این صورت سفارش سررسید آنها از حالت معمول خارج شده و به صورت اختصاصی در خواهد آمد و به این سان میتوانند تبلیغات (شماره تلفن، نام تجاری، لوگو و … ) ، جملاتی در صفحات، جملاتی در تاریخ های مناسبتی را در سررسید خود سفارش دهند.

برای اطلاع از هزینه این گونه سفارشی سازی سررسید، میتوانید با مجموعه آوای عرشیا از طریق لینک واتس آپ و یا شماره تلفن های 55955241 021 و 55919146 021 ارتباط حاصل نمایید .

 

 • چاپ 4 لت (صفحه) ابتدایی سررسید

شما میتوانید 4 صفحه ابتدایی سررسید به صورت تمام رنگی و با عکس های اختصاصی خود، سفارش دهید.

این مورد این امکان را به شما میدهد که سررسید سفارشی شما، با 4 صفحه از عکس های زیبای کسب و کار و یا هر نوع عکس درخواستی شما، که برای آشنایی بیشتر مخاطبان هدفتان بهتر است تصاویر از محصول یا محل کسب و کارتان باشد، شروع شود که تبلیغات شما را حرفه ای تر و جذاب تر خواهد کرد.

 

شما میتوانید اولین چاپ سالنامه قرن ، سال 1401 را به مجموعه آوای عرشیا بسپارید تا با هزینه مناسب و کیفیت بالا در ساخت و طراحی یک تبلیغات زیبا و به یادماندنی داشته باشید.

 

چگونه میتوانیم سفارش سالنامه 1401 را در مجموعه آوای عرشیا ثبت کنیم؟

مجموعه آوای عرشیا برای رفاه حال مشتریان تمامی مدل های سررسیدی که به چاپ رسیده است را در سایت به مشتریان ارائه کرده است. شما با دیدن این مدل ها و اطلاع از مشخصات آن ها میتوانید سررسید مناسب خود را انتخاب کرده و برای سفارش سالنامه خود اقدام کنید.

برای چاپ سررسید میتوانید از راه های زیر سفارش خود را ثبت کنید:

 

سفارش سالنامه به صورت غیر حضوری

شما میتوانید بعد از انتخاب محصول مناسب خود، از طریق لینک واتس آپ، سفارش سررسید خود را با ما در میان گذاشته و ثبت کنید.

 

سفارش سررسید به صورت حضوری

شما میتوانید با هماهنگی قبلی از طریق شماره تماس های موجود در سایت، در مجموعه حضور بیابید و از نزدیک جنس محصول و رنگبندی ها و امکانات چاپ سالنامه را ملاحظه نمایید.

 

سفارش سررسید 1401 برای چه کسب و کارهایی مناسب تر است؟

دسته ای کسب و کارهایی هستند که از نظر درآمد در سطح بالایی هستند و مشتریانی دارند که برای کالا یا خدمات آن ها حاضر به صرف هزینه زیادی هستند. این دست از مشاغل بهتر است از تبلیغات ویژه تری استفاده کنند؛

یکی از تبلیغات مؤثری که اینجا درباره آن صحبت کردیم، سفارش سالنامه بوده است.

سفارش سالنامه 1400 از مجموعه آوای عرشیا یکی از تبلیغات لوکس و خاص به حساب می آید که میتواند خاص بودن کسب و کار شما را نشان دهد.

چاپ سررسید 1400 برای کسب و کارهای زیر میتواند مناسب تر باشد و نام تجاری آن را بیشتر گسترش دهد:

 • بانک های تازه تأسیس
 • شرکت های ارائه دهنده خدمات
 • تولید کننده های کالا
 • شرکت های بازرگانی
 • شرکت های طراحی دکوراسیون
 • و …

سفارش سالنامه برای این کسب و کارها بیشتر مناسب خواهد بود؛ به این دلیل که این محصول کیفیت بالایی که دارد و زیبایی چشمگیری دارد و کاربردی است، برای مشتریان و مخاطبان هدف خیلی ارزشمند جلوه خواهد کرد.

یکی دیگر از محصولات مجموعه تبلیغاتی آوای عرشیا چاپ تقویم رومیزی میباشد، شما همچنین میتوانید برای تبلیغات گسترده تر از این محصول برای کسب و کار خود استفاده کنید. شما میتوانید از صفحه چاپ تقویم رومیزی اختصاصی جهت آشنایی بیشتر با این قبیل از خدمات ما دیدن کنید.

چرا آوای عرشیا را برای چاپ سررسید و سالنامه انتخاب کنیم؟

کیفیت مطلوب

مواد استفاده شده در چاپ سالنامه و سررسید از مواد درجه 1 و کیفیت بالاست، همینطور از جدیدترین دستگاه ها برای کاهش درصد خطا، بالابردن دقت و کیفیت استفاده میشود. پخش جوهر در سررسیدها است که در آوای عرشیا این مورد وجود ندارد.

قابلیت سفارشی سازی

سفارشی سازی سررسید یکی از مهمترین عوامل انتخاب آوای عرشیا می‌باشد. شما میتوانید سررسید خود را سفارشی سازی کنید. به عنوان مثال، چاپ لوگو، تصاویر دفتر کار و…

فضای تبلیغاتی مناسب

قطعا یکی از بهترین ابزار ها برای تبلیغات و برندینگ در روش سنتی، سالنامه است. فضای تبلیغاتی مناسب و خوبی برای درج لوگو و شعار سازمان یا شرکت ها در سررسید های آوای عرشیا قراردارد تا به مدت یک سال پیش چشمان مخاطبانتان قرار گیرد.

قیمت مناسب

ما کیفیت را هر قیمتی نمیدهیم! تمام مدل های سررسید آوای عرشیا، طراحی و ساخته شده خود مجموعه است و به همین دلیل از تولید مستقیما به مصرف کننده میرد و این موضوع با کاهش قیمت ها رابطه مستقیم دارد.

خلاقیت در طراحی

میتوان گفت، ظاهر سررسید از مهمترین عوامل انتخاب آن برای تبلیغات می‌باشد. ما از این موضوع آگاهیم و بهترین طراحی ها را میتوانید در آوای عرشیا ببینید. خلاقیت در طراحی عامل متمایز بودن آوای عرشیا است.

استحکام بالا

به دلیل استفاده از مواد خوب و مرغوب در ساخت سررسید و صحافی خوب، ضخامت و استحکام برگه ها و جلد سررسید بالا رفته و مواردی مانند در رفتن برگه، باز شدن جلد و چسب سررسید و… دیده نمیشود.
سالنامه اروپایی مدل دیپلمات
سالنامه اروپایی مدل ترلان

مشتریانی که به ما اعتماد کردند

_

لینک های کوتاه چاپ سررسید اختصاصی

b2n.ir zaya.io
tinyurl.com bit.ly
bit.do cutt.ly
gg.gg yun.ir
rizy.ir 1da.ir
_

4 دیدگاه

  • سلام خدمت شما
   بله کار چاپ سالنامه اختصاصی رو هم توسط مجموعه ما انجام میشه. میتونید با آوای عرشیا تماس بگیرید و درخواست کنید چند نمونه کار انجام شده براتون ارسال بشه.

 • سلام خدمت شما
  من یه سوالی داشتم، ببینی حقیقتش اینه که چندین بار سال های گذشته اقدام به چاپ سررسید کردیم ولی متاسفانه برگه های سررسید کنده میشدند. میخواستم ببینم سررسید های آوای عرشیا هم همچین مشکلی براشون پیش میاد یا نه. لطفا صادقانه پاسخ بدید.
  ممنون

  • سلام و درود
   حقیقتش، مشکلی که شما اشاره کردید، یکی از رایج ترین اتفاقات و ایرادات سررسید هاست؛ به دلیل این هست که ته سررسید ها رو با چسب به جلد سررسید میچسبانند، اما سررسید های آوای عرشیا ته دوخت هستند (تصویر پایین) یعنی برگه ها نه با چسب، با دوخت به جلد سررسید متصل میشن و این مورد پیش نخواهد آمد.
   چاپ سررسید ته دوخت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.