_

تقویم رومیزی | خرید تقویم رومیزی 1400 با قیمت مناسب

آوای عرشیا

تقویم رومیزی علاوه بر این که نیاز شما را برای حساب و کتاب روزهایتان برآورده میکند، میتواند یک هدیه تبلیغاتی مناسب، یک اکسسوری زیبا و جذاب کنار میز کار باشد.

مجموعه آوای عرشیا با طراحی های خاص و منحصر به فرد، سال هاست در عرصه تقویم رومیزی فعالیت گسترده ای دارد. برای دیدن جدیدترین محصولات، قیمت و خرید تقویم رومیزی 1400 با ما همراه باشید.

اگر مایل به چاپ تقویم رومیزی با طرح اختصاصی و سفارشی خود هستید به صفحه چاپ تقویم رومیزی اختصاصی هم سری بزنید!

تمامی قیمت های تقویم رومیزی به روز بوده و برای سال 1400 میباشد. برای دیدن قیمت روی محصول کلیک کنید.

تقویم رومیزی مدل لاکچری

مدل های تقویم رومیزی 1400 آوای عرشیا

تقویم رومیزی مدل لاکچری

تقویم رومیزی / مدل لاکچری (افقی)

تقویم رومیزی / مدل لاکچری (خشتی)

تقویم رومیزی آوای عرشیا مدل مادرید مدل افقی

تقویم رومیزی / مدل مادرید (افقی)

تقویم رومیزی / مدل مادرید (خشتی)

تقویم رومیزی آوای عرشیا مدل لندن

تقویم رومیزی / مدل لندن

تقویم رومیزی آوای عرشیا مدل مونیخ

تقویم رومیزی / مدل مونیخ

تقویم رومیزی آوای عرشیا مدل وین

تقویم رومیزی / مدل وین

تقویم رومیزی آوای عرشیا مدل ونیز

تقویم رومیزی / مدل ونیز

تقویم رومیزی آوای عرشیا مدل میلان

تقویم رومیزی / مدل میلان

تقویم رومیزی آوای عرشیا مدل پاریس

تقویم رومیزی / مدل پاریس

تقویم رومیزی آوای عرشیا مدل وین

تقویم رومیزی / مدل وین

لیست قیمت مدلهای تقویم رومیزی 1400 آوای عرشیا

 

در تعیین قیمت تقویم رومیزی موارد زیادی دخیل هستند؛ مواردی از قبیل: جنس مواد اولیه ، قطع و اندازه، خدمات مورد استفاده و …

مجموعه تبلیغاتی آوای عرشیا با استفاده از مواد اولیه مناسب و با کیفیت و حذف واسطه ها، قمیت انواع تقویم رومیزی های خود را به مناسبترین حد ممکن رسانده است.

 

قیمت تقویم رومیزی 1400 آوای عرشیا

کاتالوگ لیست قیمت تقویم رومیزی 1400
کاتالوگ محصولات تقویم رومیزی 1400

علت تفاوت قیمت تقویم رومیزی 1400 در چیست؟

همان گونه که در کاتالوگ قیمت تقویم رومیزی مشاهده میکنید، قیمت انواع تقویم ها متفاوت هستند. علت این تفاوت ها در قیمت تقویم رومیزی، به عوامل خاصی بستگی دارد، که به شرح ذیل می باشد:

 

جنس مواد اولیه در تعیین قیمت تقویم

آوای عرشیا در استفاده از مواد اولیه، دقت و سلیقه ای هر چه تمام تر به کاربرده است که از موادی با کیفیت و مرغوب همچنین با کاربردی بالا در تقویم رومیزی های خود استفاده کند.

برای نمونه استفاده از پلکسی در ساختار تقویم های رومیزی نوعی از هوشمندی و خلاقیت این مجموعه را میرساند.

جنس پلکسی شفاف
جنس پلکسی مات

استفاده از پلکسی به این دلیل هوشمندانه به حساب می آید که این نوع پلاستیک مانند شیشه از شفافیتی برخوردار است که با استفاده در تقویم های رومیزی آن را سبک، زیبا و همچنین از نظر قیمت آن را به صرفه تر میکند.

نوع کاغذ در قیمت تقویم رومیزی و همچنین استحکام و زیبایی آن تأثیر به سزایی خواهد گذاشت.

کاغذ مورد استفاده مجموعه آوای عرشیا از نوع گلاسه 200 گرم می باشد که در عین زیبایی از استحکام مطلوبی نیز بهره برده است.

 

جنس پایه تقویم در قیمت گذاری

پایه تقویم رومیزی های آوای عرشیا همانطور که توجه فرمودید، از دو جنس چوب (MDF) و پلاستیک فشرده (PVC) ساخته می شوند. قیمت تقویم رومیزی با پایه چوبی از تقویم های رومیزی با جنس پایه های پلاستیکی بیشتر هستند.

جنس پایه MDF با روکش ممبران
جنس پایه PVC

اگر شما به دنبال قیمت مناسب تر در چاپ تقویم رومیزی هستید، ما به شما محصولاتی با پایه های پلاستیک فشرده (PVC) را پیشنهاد می کنیم که در عین حال که زیبا و شیک هستند، از قیمت مناسبتری نیز برخوردارند.

ولی بعضی به دنبال محصولات باکلاس میباشند که آوای عرشیا تقویم هایی با پایه چوب (MDF) برای این دست از افراد تعبیه کرده است، که البته قیمت این نوع تقویم رومیزی قدری بالاتر است.

قیمت تقویم رومیزی در قطع های مختلف

در تعیین قیمت تقویم رومیزی، قطع و اندازه آن یکی از موارد مهم میباشد. همانطور که احتمالا در کاتالوگ قیمت تقویم رومیزی دیدید بعضی از تقویم ها اندازه های متفاوتی دارند که قیمت آن ها نیز بسته به اندازه آن که کوچک یا بزرگتر است، متفاوت است.

تقویم رومیزی با قطع 13.5 در 16 سانتیمتر
تقویم رومیزی با قطع 11 در 19.5 سانتیمتر
تقویم رومیزی با قطع 13.8 در 16.3 سانتیمتر

در چاپ تقویم های رومیزی آوای عرشیا قالب استانداردی وجود دارد، ولی اگر شما بخواهید آن را از حالت استاندارد در آورده و شخصی سازی کنید، چاپ این تقویم ها به حالت اختصاصی تغییر پیدا خواهند کرد که در آن میتوانید تغییراتی دیگری نیز ایجاد کنید. برای توضیحات بیشتر در رابطه با سفارش و اختصاصی کردن تقویم رومیزی، میتوانید به صفحه چاپ تقویم رومیزی مراجعه نمایید.

انواع تقویم رومیزی

تقویم‌های رومیزی بسته به مواد استفاده شده و ظاهرشان به دسته های مختلفی تقسیم بندی میشوند. به طور نمونه بعضی از تقویم های رومیزی آن ها از نوع یادداشت دار هستند که برای برگه های یادداشت، خودکار و همینطور پلاک تبلیغاتی شما، پایه ای طراحی شده است.

این پایه ها نیز همانطور که قبلا گفتیم از دو جنس متفاوت چوب و پلاستیک فشرده می باشند که با توجه به جنس آن ها، قیمت تقویم های رومیزی نیز متفاوت خواهد بود.

تقویم رومیزی از نوع یادداشتی معمولا از قیمت بیشتری برخوردار است چرا که از مواد اولیه بیشتری در ساخت و طراحی آن استفاده شده است.

برای دیدن توضیحات بیشتر از تقویم های رومیزی یادداشتی، خواندن مطلب تقویم رومیزی یادداشت دار توصیه میشود.

تقویم رومیزی آوای عرشیا مدل لندن

تقویم رومیزی لاکچری

برای دیدن محصولات “تقویم رومیزی لاکچری 1400” کلیک کنید

تقویم رومیزی آوای عرشیا مدل پاریس

تقویم رومیزی چوبی

برای دیدن محصولات “تقویم رومیزی چوبی 1400” کلیک کنید

تقویم رومیزی آوای عرشیا مدل وین

تقویم رومیزی اداری

برای دیدن محصولات “تقویم رومیزی اداری 1400” کلیک کنید

مدل های تقویم رومیزی آوای عرشیا در یک ویدئو!

اندازه و فرم پایه تقویم رومیزی مؤثر در قیمت آن

همانسان که در لیست قیمت تقویم رومیزی 1400 مشخص است، برخی از تقویم های رومیزی از جهت فرم و میزان استفاده از چوب در پایه های تقویم ها، قیمت آن متفاوت است.

به طور نمونه در قیمت تقویم رومیزی مدل میلان یا لندن بالاتر از مدل مونیخ یا ونیز میباشد چرا که در مدل میلان یا لندن چوب مورد استفاده دارای میزان بیشتر و فرم خاصی است که در مدل مونیخ و ونیز کمتر و ساده تر میباشد.

تقویم رومیزی با برگه های یادداشت
تقویم رومیزی با پایه L
تقویم رومیزی ساده

تفاوت قیمت تقویم رومیزی با خدمات متنوع

اگر در صفحه پایانی کاتالوگ قیمت تقویم رومیزی آوای عرشیا دقت کرده باشید، صفحه ای برای تعرفه خدمات مختلفی که این مجموعه برای تقویم رومیزی خاص ارائه میدهد وجود دارد.

چاپ اختصاصی

چاپ اختصاصی: در تقویم های رومیزی میتوانید عکس، نام تجاری، لوگو و یا حتی جملات و شعارهای اختصاصی خود را سفارش چاپ دهید که تعرفه قیمت این نوع خدمت در تقویم ها خدمتتان ارائه شده است.

تعرفه پلاک مولتی استایل در تقویم رومیزی 1400

پلاک مولتی استایل: این پلاک ها برای چاپ لوگو و نام تجاری شما طراحی شده اند. جنس این پلاک ها از پلاستیک با کیفیت است که روکش طرح فلزی دارد. قیمت انواع تقویم رومیزی با استفاده از این نوع خدمت در کاتالوگ موجود میباشد.

چاپ برگه یادداشت برای تقویم رومیزی

چاپ یادداشت اختصاصی: در نوع یادداشت دار تقویم رومیزی، روی برگه هایی که برای یادداشت ارائه شده است، میتوانید لوگو و یا نام تجاری خود را چاپ کنید که هزینه این خدمت در لیست قیمت تقویم رومیزی 1400 قابل مشاهده است.

آوای عرشیا | لوگو

 

مدل های تقویم رومیزی 1400 آوای عرشیا را میتوانید در این ویدئو ببینید

جهت سفارش مدل‌های تقویم رومیزی آوای عرشیا با شماره 55955241(9821+) تماس بگیرید

برای دیدن ویدئو های آوای عرشیا: در یوتوب، اینجا کلیک کنید | در آپارات اینجا کلیک کنید | همینطور برای دیدن تقویم رومیزی های آوای عرشیا در پینترست، اینجا کلیک کنید.

فروش تقویم رومیزی در تهران و شهرستان ها

شما میتوانید برای چاپ، سفارش و خرید تقویم رومیزی در تهران و شهرستان ها، از طریق تماس با شماره تلفن های زیر با مجموعه آوای عرشیا ارتباط برقرار نمایید:

+ شماره ثابت: 55955241(9821) | 55919146(9821) | + شماره همراه: 09121409076

همچنین برای خرید تقویم رومیزی تهران و شهرستان میتوانید از طریق کلیک روی تصاویر زیر، به صورت مستقیم در واتس آپ و اینستاگرام (دایرکت) با مجموعه آوای عرشیا در ارتباط باشید.

چرا آوای عرشیا را برای خرید تقویم رومیزی انتخاب کنیم؟

کیفیت مطلوب

مواد استفاده شده در چاپ تقویم رومیزی از مواد درجه 1 و کیفیت بالاست، همینطور از جدیدترین دستگاه ها برای کاهش درصد خطا، بالابردن دقت و کیفیت استفاده میشود. موردی که در تقویم رومیزی مشاهده میشود، تغییر رنگ برگه هاست که در آوای عرشیا این مورد وجود ندارد.

قابلیت سفارشی سازی

سفارشی سازی تقویم رومیزی یکی از مهمترین عوامل انتخاب آوای عرشیا می‌باشد. شما میتوانید تمام قطعات و اجزای تقویم رومیزی را سفارشی سازی کنید.

فضای تبلیغاتی مناسب

قطعا یکی از بهترین ابزار ها برای تبلیغات و برندینگ در روش سنتی، تقویم رومیزی است. فضای تبلیغاتی مناسب و خوبی برای درج لوگو و شعار سازمان یا شرکت ها در تقویم های رومیزی آوای عرشیا قراردارد تا به مدت یک سال پیش چشمان مخاطبانتان قرار گیرد.

قیمت مناسب

ما کیفیت را ارزان نمیدهیم! تمام مدل های تقویم رومیزی آوای عرشیا، طراحی و ساخته شده خود مجموعه است و به همین دلیل از تولید مستقیما به مصرف کننده میرد و این موضوع با کاهش قیمت ها رابطه مستقیم دارد.

خلاقیت در طراحی

میتوان گفت، ظاهر تقویم رومیزی از مهمترین عوامل انتخاب یک تقویم رومیزی برای تبلیغات می‌باشد. ما از این موضوع آگاهیم و بهترین طراحی ها را میتوانید در آوای عرشیا ببینید. خلاقیت در طراحی عامل متمایز بودن آوای عرشیا است.

استحکام بالا

به دلیل استفاده از مواد خوب و مرغوب در ساخت تقویم رومیزی، ضخامت و استحکام برگه ها بالا رفته و مواردی مانند خمیده شدن، کج شدن یا ازبین رفتن فنر، خراب شدن یا تغییر رنگ و کنده شده برگه ها و… دیده نمیشود.
تقویم رومیزی آوای عرشیا مدل وین
تقویم رومیزی آوای عرشیا مدل مونیخ
تقویم رومیزی آوای عرشیا مدل لندن

مشتریانی که به ما اعتماد کردند

_

لینک های کوتاه خرید تقویم رومیزی

b2n.ir zaya.io
tinyurl.com bit.ly
bit.do cutt.ly
gg.gg yun.ir
plink.ir opizo.com

14 دیدگاه

  • سلام، لطف دارید شما
   فعالیت با همکار انجام میشه و به یه سری عوامل بستگی داره که یکی از اون ها تعداد سفارش هست. برای اطلاعات بیشتر میتونید با شماره ۵۵۹۵۵۲۴۱ یا ۰۹۱۲۱۴۰۹۰۷۶ تماس بگیرید حتما راهنمایی های لازم انجام خواهد شد.

 • از مدل های تقویم رومیزی شما خیلی خوشم اومد. ولی متاسفانه با سایتتون دیر آشنا شدم. حتما برای سال 1401 اگر عمری بود از مدل های شما تهیه میکنم…

  • سلام خدمت شما
   بله بسته به نوع و تعداد سفارش و خرید تقویم رومیزی، ارسال به خارج هم داریم. برای اطلاعات بیشتر با مجموعه آوای عرشیا تماس بگیرید.

  • سلام خدمت شما
   لطفا برای اطلاع دقیق نسبت به این موضوع با شماره 02155955241 تماس بگیرید.

    • بله دوست عزیز، دیروز 16 خرداد بود و طبق تعطیلات رسمی، مجموعه آوای عرشیا هم تعطیل بود. امروز یا روز های غیر تعطیل تماس بگیرید در خدمت شما هستیم.

  • درود بر شما
   بله برای سفارش به شهرستان، هماهنگی های لازم انجام میشه و سفارش ارسال میشه. خیلی از مشتریان ما از شهرستان ها سفارش عمده ثبت میکنن و به صورت خرد میفروشن.

 • درود و وقت بخیر
  امکان تغییر تصاویر پس زمینه در مدل های تقویم رومیزی وجود داره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.


  DMCA.com Protection Status