آشنایی با انواع سررسید | انواع مختلف سالنامه

آشنایی با انواع سررسید

امروزه انواع سررسید ها برای بسیاری از افراد جایگزین دفترچه های یادداشت شده است به طوریکه از آن برای یادداشت کردن مطالب گوناگون کاری و یا روزمره خود استفاده میکنند.

تنوع سررسید ها در انواع آنها به شما قدرت انتخاب زیادی خواهد داد. این تنوع در موارد مختلفی لحاظ میشود که ما در این مقاله قصد داریم به شرح این موارد بپردازیم. پس پیشنهاد میکنیم قبل از تهیه سررسید به انواع آن توجه ویژه ای کنید و همینطور این مطالعه این مقاله را از دست ندهید که قطعا کمک شایانی در تهیه و خرید انواع سررسید به شما خواهد کرد.

انواع مختلف تقویم رومیزی

اگر میخواهید نمونه هایی از سررسید های 1401 مجموعه آوای عرشیا را ببینید صفحه سررسید 1401 را دنبال کنید.

انواع سررسید وزیری آوای عرشیا

دیدن این ویدئو در آپارات

انواع سررسید اروپایی آوای عرشیا

دیدن این ویدئو در آپارات

انواع سررسید چگونه از یکدیگر متمایز میشوند؟

همانگونه که در بالا گفتیم، سررسید ها انواع متفاوتی دارند ولی این تفاوت از کجا می آید و چگونه میشود آن ها را تشخیص داد؟ در این قسمت میخواهیم به توضیح نقاط متمایز کننده انواع سررسید ها بپردازیم.

تفاوت انواع سررسید ها به موارد مختلف بستگی دارد که از این موارد میتوان به : قطع و اندازه، نوع صحافی، چاپ داخل آن، جنس جلد و …

 

تفاوت انواع سررسید ها در قطع و اندازه

یکی از مهمترین عواملی که در دسته بندی انواع سالنامه ها تأثیر میگذارد قطع آنها است.

نمونه های مختلف سالنامه ها اندازه های معمول خود را دارند.

در این قسمت بعضی از انواع سررسید ها را با توجه به اندازه آنها بررسی می کنیم.

 

سررسید مدیریتی

این نوع از سررسید بیشترین اندازه را دارد. دسته بندی مدیریتی همانگونه که از نامش پیداست، اغلب برای مدیران تعبیه شده است و به علت بزرگ بودن آن هزینه بیشتری را نیز برای مشتریان ایجاد میکند. این سالنامه از انواع سررسیدها، برای کسب و کار هایی که مخاطبان هدفشان مدیران شرکت ها میباشد، توصیه میشود.

سررسید نفیس و مدیریتی 1400 آوای عرشیا

شما میتوانید برای توضیحات کامل و دیدن تصاویر بیشتر از این سررسید نفیس از صفحه سررسید مدیریتی دیدن نمایید.

 

سررسید وزیری

یکی از انواع سررسید ها که اندازه بزرگتری نسبت به دیگر سررسید ها (به جز سررسید مدیریتی) دارد، نوع وزیری میباشد.

قطع مرسوم این نوع از سررسید 17 در 24 می باشد که یکی از پر کاربردترین سررسیدها برای استفاده شرکت ها میباشد چرا که اندازه آن در حد معمولی است و برای یادداشت مناسب تر میباشد.

آوای عرشیابرای دیدن نمونه های بیشتر این نوع سررسید به صفحه سررسید وزیری مراجعه نمایید.

 

سررسید اروپایی

قطع این نوع سررسید 12.5 در 22 میباشد. این دست از سالنامه ها برای کسب و کارهای بازاریابی مناسب میباشد چرا که از اندازه کوچک تری برخوردار است و بازاریابان به دلیل نوع شغلشان در رفت و آمد هستند و بهتر است برای یادداشت برداری مشتریان خود از سررسید هایی استفاده کنند که هم اندازه خیلی بزرگی نداشته باشند هم محل یادداشت خوبی داشته باشد.

آوای عرشیا

یکی از نمونه های سررسید آوای عرشیا سررسید پالتویی میباشد که میتوانید تمام توضیحات و تصاویری از آن را در صفحه سررسید اروپایی ببینید.

 

سررسید جیبی

یکی از کوچک ترین انواع سررسید ها، مدل جیبی میباشد؛ که نامگذاری آن نیز به علت قطع کوچک آن میباشد.

این سالنامه های کوچک برای همه افراد کاربرد دارد و میتواند همراه همیشگی آنها باشد. اندازه استانداردی که این نوع از سررسید دارد، 10 در 14 میباشد.

سررسید جیبی 1400

برای کسب اطلاعات بیشتر از این مدل، صفحه سررسید جیبی را بررسی نمایید.

 

تفاوت انواع سررسید در نوع صحافی

نوع صحافی در انواع سررسید میتواند متفاوت باشد؛ تفاوت آن ها به صورت زیر میباشد:

  • صحافی دوخت
  • صحافی سیمی
  • صحافی کلاسوری

صحافی دوخت: در این نوع صحافی، صفحات به صورت دوخته شده کنار هم قرار میگیرند که باعث میشود آن نوع از سررسید از نظر حجمی فضای کمتری بگیرد و راحت تر باشد.

صحافی سیمی: این نوع صحافی با سیم های فلزی و یا پلاستیکی به هم متصل میشوند که در برگه زدن راحت تر میباشد.

صحافی کلاسوری: این نوع از صحافی به شیوه ای است که امکان باز شدن صحافی وجود دارد به طوریکه میتوان در میان برگه ها، صفحات جدیدی اضافه کرد.

انواع سررسید هایی که در مجموعه آوای عرشیا چاپ میشوند از نوع دوختی میباشد.

 

تفاوت انواع سررسید در چاپ داخل آن

یکی از مواردی که میتوان در انواع سررسید ها لحاظ کرد، امکان چاپ در صفحات آن ها است.

به طور مثال سررسید تبلیغاتی، به دلیل امکان چاپ تبلیغاتی که در صفحات آن ها موجود است با دیگر انواع سررسید ها متفاوت است. دراین نوع سررسید میتوان در صفحات آن ها شعار تبلیغاتی، شماره تلفن، محصولات کسب و کار و … چاپ کرد که به  بازاریابی هر چه مؤثر تر آن کسب و کار کمک شایانی خواهد کرد.

 

سررسید و سالنامه تبلیغاتی 1400سررسید های تبلیغاتی یکی از محصولات آوای عرشیا میباشد که میتوانید برای اطلاعات دقیق تر این محصول صفحه سررسید تبلیغاتی را ملاحظه نمایید.

یکی دیگر از انواع سررسید ها که در چاپ داخل آن متفاوت میباشد، سررسید خلاقانه است. این نوع سررسید همانطور که از نامش پیداست از لحاظ محتوا و چاپ درون آن به صورت خلاقانه و زیبا طراحی شده است که طبق درخواست مشتری چاپ میشود.

سررسید خلاقانه

برای دیدن مدل هایی زیبا از این سررسید روی لینک سررسید خلاقانه کلیک نمایید.

 

تفاوت انواع مختلف سررسید ها در جلد و رویه آنها

جنس و نوع جلد و رویه میتواند یکی از وجوه تمایز انواع سررسید باشد؛ جلد سررسید یکی از مواردی است که مشتریان در انتخاب سررسید به آن توجه ویژه ای میکنند.  جلد های متفاوتی در سررسید ها به کار برده میشود که از انواع آن میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • جلد چرم
  • جلد چوبی
  • جلد سلفونی

انواع سررسید هایی که از جلد سلفونی در آن استفاده میشود، سررسید سلفونی میباشد که در صفحه سررسید سلفونی میتوانید اطلاعات دقیق تر و تصاویر بیشتری از این مدل را ببینید.

سررسید و سالنامه های لاکچری و لوکس آوای عرشیاهمانطور که گفتیم جلد سررسید ها میتواند یکی از مواردی باشد که توجه مشتریان را به خود جلب میکند. در سررسید های لاکچری از جلد و رویه های زیبا تری استفاده میشود که در لوکس کردن کالا اثر ویژه ای دارد. صفحه سررسید لاکچری میتواند شما را با این نوع آشنا کرده و به شما ایده هایی برای تهیه سررسید بدهد.


سررسید و سالنامه های خاص و شیک آوای عرشیایکی از انواع سررسید که میتواند در تمام مواردی که ذکر شد متفاوت از دیگر سالنامه ها باشد، سررسید خاص میباشد. این نوع سررسید به صورت اختصاصی با درخواست مشتریان ، در تیراژ بالا، چاپ  و طراحی میشود. برای اطلاعات دقیق تر از این محصول میتوانید صفحه سررسید خاص و شیک را مطالعه نمایید.

برای سفارش و انتخاب مدل های سررسید تردید دارید؟
با ما تماس بگیرید، کارشناسان آوای عرشیا بهترین ها را برای شما معرفی میکنند

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.